" />
Street Drivers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
MartyBo$$
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 11. 18

GTA-MULTIPLAYER Přihláška do klanu Street Drivers!

Fri Nov 23, 2018 9:21 pm
Zdravím. Tak po "dlouhé" době jsem tu zase já. Rozhodl jsem se, že k vám chci ať to stojí co to stojí. Very Happy Přeji příjemnou zábavu při čtení této přihlášky!

1) Momentální a předchozí přezdívky: MartyBo$$, TXD]Marty_OFFICIAL, Marty_OFFICIAL, Deadcrew]martuimek876, TvT]martuimek876, martuimek876

2) Odehraný čas na WTLS: 400h a nějaké minutky Smile

3) Věk a pohlaví: 15 let, mužského pohlaví

4) Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod. ): Výroba videí, Photoshop práce, schopnost pobavit

5) Vlastními slovy napiš, co tě vedlo k přihlášce: Dobrý kolektiv, klan, který se nerozpadne jako TvT, nebo TXD. Poctivý klan, super akce

6) Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: TXD - rozpadlo se, Deadcrew - nejhorší kolektiv ever Very Happy, TvT - Rozpadlo se

7) Jak ses o nás dozvěděl: Díky hráčům od vás

8.) Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest. Jsem obyčejnej kluk, který se věnuje hokeji a WtLS. Už delší dobu hledám kolektiv, který je schopný mě přijmout bez ohledu na barvu kůže a podobné věci. V real světě jsem samotář Sad

9) Proč jsi myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý? Rád organizuji různé akce. Jak jsem už říkal, hledám kolektiv, který není rasistický jako většina klanů. Schopnost psaní do budoucího sD blogu.

10) Skype a Discord: Discord - mám, Skype - on ještě existuje? Very Happy

11) Jaké jsou tvé zkušenosti s hrou (Walk, Skill, Drift, apod..) Drift, dobrá schopnost ovládat automobil. Snažím se chovat slušně. Dobrá znalost gramatiky.

12) Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi! To je jasné, ne? Very Happy

KenT.
KenT.
Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 01. 11. 18

GTA-MULTIPLAYER Re: Přihláška do klanu Street Drivers!

Sat Nov 24, 2018 12:05 am
Něco mi říká že to je jen 10 dní od minulé přihlášky, NE.
avatar
Konus
Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 08. 04. 18

GTA-MULTIPLAYER Re: Přihláška do klanu Street Drivers!

Sat Nov 24, 2018 8:26 am
No ja si taky dříve dal přihlášku dřív nez jsem musel a přihláška se mi zdá celkem dobrá tak ti dávám ANO
kiling125
kiling125
Moderator
Moderator
Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 08. 04. 18
Location : Russian Federation

GTA-MULTIPLAYER Re: Přihláška do klanu Street Drivers!

Sat Nov 24, 2018 2:13 pm
Mezi podanými přihláškami musí být odstup minimálně 15 dní!
Což znamená, že to zkus 29.11.2018.
LOCK
Sponsored content

GTA-MULTIPLAYER Re: Přihláška do klanu Street Drivers!

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru