" />
Street Drivers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
MartyBo$$
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 11. 18

PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers) Empty PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers)

Thu Nov 29, 2018 11:58 am
Zdravím. Tak po "dlouhé" době jsem tu zase já. Rozhodl jsem se, že k vám chci ať to stojí co to stojí. Very Happy Přeji příjemnou zábavu při čtení této přihlášky!

1) Momentální a předchozí přezdívky: MartyBo$$, TXD]Marty_OFFICIAL, Marty_OFFICIAL, Deadcrew]martuimek876, TvT]martuimek876, martuimek876

2) Odehraný čas na WTLS: 400h a nějaké minutky Smile

3) Věk a pohlaví: 15 let, mužského pohlaví

4) Schopnosti (Výroba videí, práce s různými programy apod. ): Výroba videí, Photoshop práce, schopnost pobavit

5) Vlastními slovy napiš, co tě vedlo k přihlášce: Dobrý kolektiv, klan, který se nerozpadne jako TvT, nebo TXD. Poctivý klan, super akce

6) Vypiš předchozí klany a týmy a udej důvod jejich opuštění: TXD - rozpadlo se, Deadcrew - nejhorší kolektiv ever Very Happy, TvT - Rozpadlo se

7) Jak ses o nás dozvěděl: Díky hráčům od vás

8.) Napiš zde něco o sobě, ať víme s kým máme tu čest. Jsem obyčejnej kluk, který se věnuje hokeji a WtLS. Už delší dobu hledám kolektiv, který je schopný mě přijmout bez ohledu na barvu kůže a podobné věci. V real světě jsem samotář Sad

9) Proč jsi myslíš, že zrovna ty bys měl být přijatý? Rád organizuji různé akce. Jak jsem už říkal, hledám kolektiv, který není rasistický jako většina klanů. Schopnost psaní do budoucího sD blogu.

10) Skype a Discord: Discord - mám, Skype - on ještě existuje? Very Happy

11) Jaké jsou tvé zkušenosti s hrou (Walk, Skill, Drift, apod..) Drift, dobrá schopnost ovládat automobil. Snažím se chovat slušně. Dobrá znalost gramatiky.

12) Potvrzuji, že jsem četl pravidla / podmínky a souhlasím s nimi! To je jasné, ne? Very Happy
avatar
Truhlar99
Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 28. 04. 18
Age : 25
Location : Česká Republika - Jihomoravský Kraj

PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers) Empty Re: PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers)

Thu Nov 29, 2018 5:51 pm
Ahoj zde sice lhůta od podání přihlášky ti chybí nějaké dny ale dávám ti ANO
avatar
MartyBo$$
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 11. 18

PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers) Empty Re: PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers)

Thu Nov 29, 2018 6:00 pm
Mezi podanými přihláškami musí být odstup minimálně 15 dní!
Což znamená, že to zkus 29.11.2018.
LOCK
avatar
Konus
Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 08. 04. 18

PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers) Empty Re: PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers)

Thu Nov 29, 2018 10:19 pm
No lhůta ti vypsala ja si myslim ze ti můžu dát ANO
KenT.
KenT.
Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 01. 11. 18

PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers) Empty Re: PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers)

Fri Nov 30, 2018 12:15 am
Tvé chování na serveru jak k ostatním hráčům tak i ke mně je neadekvátní. NE
Aurorix
Aurorix
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 09. 18
Age : 22
Location : Německo/Germany

PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers) Empty Re: PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers)

Fri Nov 30, 2018 11:59 am
Určitě NE
Tvé chovaní je fakt na prd. Například: Nadavané do kidu když tobě je 15 xD nebo jiné hrubé nadávky Smile))
avatar
Elthei
Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 18. 04. 18

PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers) Empty Re: PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers)

Fri Nov 30, 2018 5:24 pm
Chování už nesleduju, ale vzhledem k tomu, že se alespoň ku mně chováš slušně, ANO
avatar
Konus
Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 08. 04. 18

PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers) Empty Re: PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers)

Fri Nov 30, 2018 6:35 pm
Ja bych navrhoval zkušební dobu 2 týdnů jestli ho příjmem
avatar
MartyBo$$
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 11. 18

PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers) Empty Re: PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers)

Fri Nov 30, 2018 6:57 pm
Konus napsal:Ja bych navrhoval zkušební dobu 2 týdnů jestli ho příjmem
Dobrý nápad.
Aurorix
Aurorix
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 09. 18
Age : 22
Location : Německo/Germany

PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers) Empty Re: PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers)

Fri Nov 30, 2018 7:04 pm
minimálně měsíc Smile
KenT.
KenT.
Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 01. 11. 18

PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers) Empty Re: PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers)

Sat Dec 01, 2018 9:40 am
Tak aspoň dva, za to jak se choval ke mě, co mi psal na serveru. A to se nebavím o chování k ostatním hráčům.
Villa_
Villa_
Assistant Clan Leader
Assistant Clan Leader
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 08. 04. 18
https://streetdrivers.forumczech.com

PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers) Empty Re: PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers)

Sun Dec 02, 2018 4:32 pm
Ahoj, nějak jsem se nedostal k reakci na tuto přihlášku
Bohužel pro tebe ji musím zamítnout, protože často dostáváš mute a problémové hráče my nechceme.
Lock- NEPRIJAT
Sponsored content

PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers) Empty Re: PDSD (Přihláška do klanu Street Drivers)

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru